Ankara Pimapen Tamiri Servisi | PVC Kapı & Pencere Tamircisi

Ankara prefabrik tamiri hizmetimizle tanışın. Prefabrik tamir, değişim ve montaj servisimiz ile Ankara geneline hizmet veriyoruz.

Ankara prefabrik ev alanında hizmet veren firmamız müşterilerine en uygun fiyatla yardımcı oluyor. Ankara prefabrik ev hizmetleri günümüzde uygun fiyatlara yaşama alanına sahip olmak isteyenlere mükemmel bir hizmetler sunmasıyla biliniyor. Firmamızın fabrikaların inşa edilen ve tasarlanan prefabrik evlerimizin en önemli özelliği müşterilerimizin istekleri doğrultusunda özelleştirilebilir seçenekler sunmasıdır. Sizlerin istekleri doğrultusunda evlerimizi düzenliyor ve bu kapsamda evlerimizi tamamıyla sizin istekleriniz kapsamında oluşturuyoruz. Prefabrik evlerimizin ısı yalıtımı oldukça yüksektir. Bunun yanında geleneksel evlere göre evlerimiz birçok avantaj sağlıyor. Her şeyden önce üretim sürecini 30 günde tamamlıyoruz. 30 günlük süre sonunda belirtmiş olduğunuz adrese gelerek evinizin kurulumunu yapmaktayız. Evleriniz genel olarak tek katlı olmakla beraber özel siparişlere bağlı olarak 2 katlı dubleks tarzı evlerde tasarlamaktayız.

 

Prefabrik Ev Üretimi Firması

Prefabrik ev konusunda tamir değişim ve montaj hizmeti konusunda firmamızdan her türlü konuda destek alabilirsiniz. Evlerimizin üretiminde profesyonel tasarımcılarla beraber hareket ediyoruz. Böylelikle en modern ve güzel tasarımlı evlerin inşasını sizlere sunuyoruz. Firmamızla iletişime geçerek evlerimizin modellerinin olduğu kategori hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Evlerimizin hepsinde banyo bölümü başta olmak üzere mutfak bölümü ve tuvalet bölümü mevcuttur. Aynı zamanda ısı yalıtım ve ses yalıtımı evlerimizde yüksek düzeydedir. Bunun yanında evlerimizin tasarımında birinci sınıf malzemeler kullanıyoruz. Böylelikle evlerimiz kullanım ömrü uzunluğuyla sizlere yaşam alan avantajı sağlar. Ek olarak evlerimiz geleneksel evlere göre ucuz fiyatlıdır. Cazip fiyat seçenekleriyle sizlere kurumsal hizmetler sunuyoruz.

 

Prefabrik Ev Üretimi Fiyatları Ne Kadar?

Geleneksel evlerde olduğu gibi prefabrik evlerinde fiyatları günümüzde modelden modele farklılık göstermektedir. Burada belirleyici faktör günümüzde model faktörüdür. Tek katlı ve çift katlı modellerin fiyatları elbette ki bu süreçte farklı düzeyde olacaktır. Aynı zamanda bazı evlerimiz lüks standartlar dahilinde tasarlandığı için fiyatlarımız daha yüksek düzeyde olabiliyor. Örneğin bazı prefabrik evlerimiz balkonlu ve havuzlu olarak satılmaktadır. Buna ek olarak dubleks model prefabrik evlerimizde piyasada mevcuttur. Prefabrik ev üretiminde sınırsız model tasarlama avantajına sahibiz. Hizmette sınır tanımayan ve kurumsal hizmetler sunan firmamız sizlere en uygun fiyat garantisi sunmaktadır. Siz de bizimle irtibata geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.