Ankara Pimapen Tamiri Servisi | PVC Kapı & Pencere Tamircisi

ankara pimapen, ankara pimapen fiyatları, ankara pimapen modelleri, pimapen, pimapen fiyatları, pimapen modelleri, pimapen ankara

Pimapen Teknik Özellikler

İyi bir ısı yalıtımına sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Genel ve ayrıntılı kullanım imkanı sunmaktadır. Kolay temizlenmektedir, Diğer ürün gruplarına göre daha az bakım gerektirmektedir. Genel ve çok maksatlı bir kullanım sağlamaktadır. Isı kayıplarını engellemektedir. Yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Klor içermektedir ve böylece PVC çok yüksek sıcaklıklarda alev alabilmektedir. Geri dönüştürülebilmektedir. Kağıt ve cam atıklar gibi toplanmakta ve tekrar değerlendirilmektedir.

 

Pimapen Uygulama Alanları

Konutlar,

Garlar,

Otobüs terminalleri,

Tuvalet ve banyolar,

Kamu binaları,

Ofisler,

Alışveriş merkezleri,

Yüzme havuzları,

Villalar,

İş merkezleri,

Spor salonları,

Oteller,

Hastaneler,

Bürolar,

Okullar,

Çatılar,

 

PVC Pencere Montajı

Ankara Pimapen firması olarak, PVC ham maddesinden üretilmekte olan pimapen pencerelerin montajları yapılırken demir kutu profiller tercih edilerek kör kasaların yerleştirilme işlemleri sağlanmaktadır. Sonrasında montaj için duvara sağlam bir sabitleme işlemi yapılmaktadır. Bu işlemlerden sonra PVC pencere kör  kasalara uygun olacak şekilde vidalanmakta ve sabitlenmektedir. Duvar ve kasa arasında ise yer almakta olan 1 santimetreden daha geniş açıklıklar poliüretan köpük ile başarılı bir şekilde doldurulmaktadır. Montajı yapılmakta olan tüm kasalara camlar, plastik, çıtalar vasıtası ile takılmakta ve montajı sağlanmaktadır. Ayrıca Ankara pimapen olarak pencere kanadı da son olarak montaj edilmekte ve montaj işlemi tamamlanmaktadır.

 

Tek Eksenli

Ankara Pimapen olarak Ankara’nın en iyi firmaları arasında yer almaktayız. Bu nedenle sizlere verecek olduğumuz pimapen montaj hizmetlerinde oldukça büyük başarı sağlamış olacaksınız. Pencere kanatlarının içe ya da dileğinize göre dışa doğru açılmış olduğu pencere sistemlerine tek eksenli ismi verilmektedir. Bu pencereler, kasanın bir kenarında yer almakta olan menteşelerin sağlamış olduğu hareket sayesinde açılmakta ve kapanmaktadır. Ayrıca menteşelerin etrafında kanadın daire şeklinde çizgiler çizmesi, dönerek açılması sistemlerine söylenmektedir.

 

Sabit

Ankara Pimapen olarak yapıların aydınlatılmasında ya da dış mekanların görünmesinde tercih edilmekte olan, herhangi bir açılma işlevi bulunmayan, kanat sistemi bulunmayan pencerelere sabit pencereler denmektedir. Bu tür pencere sistemlerinde iç mekan havalandırmalarının imkanı bulunmamaktadır. Bu tür sistemler açılır kapanır kanatlarla ya da bitişik olarak yapılan pencereler olarak görünmektedir. Bu tür pencerelerin herhangi bir standart ölçüsü bulunmamaktadır. Sizde pvc montajı yaptırmak istiyorsanız bizleri arayın.