Ankara Pimapen Tamiri Servisi | PVC Kapı & Pencere Tamircisi

ankara pencere tamiri, pencere tamiri ankara, ankara pencere tamiri fiyatları, pencere tamiri fiyatları ankara, pencere tamiri, pencere tamiri fiyatları

Ankara pencere tamiri alanında hizmet veren firmamız müşterilerine en uygun fiyatla yardımcı oluyor. Bulunulan mekanların kendi içinde en olmazsa olmaz olan yerlerin başında mekanların dışarı açılan yerleri olan pencereler gelir. Lakin geçen zaman içinde her türlü canlı cansız objenin zamana dayanamadığı gibi bu tür ürünlerde neyden yapılırsa yapılsın muhtelif türden sorunlar yaşanabilir. Bu tür durumlarda ilk yapılması gereken şey işin ekonomik yönünü de düşünürek alanında uzman, deneyimli kuruluşlardan tamir hizmeti alınmasıdır. İşte bizim firmamız da bu alanda kesintisiz olarak hizmet veren bir firmadır. 

 

Pencere Tamiri Nasıl Yapılır?   

Ankara Pimapen pencere denilince akla gelen ilk firmalardan bir tanesi olarak müşterilerimizden bize böylesi bir istem geldiği zaman öncelikli olarak müşterinin adresine gidilerek pencere ilgili bir fizibilite çalışması yapılır. Bundan sonra ne yapılacağına karar verilir. Bu noktada kimi durumlarda pencere eğer kurtarılamayacak durumda ise müşterinin onayı alınarak zaruri hallerde değişim ve montaj hizmeti de firmamız tarafından verilir. Eğer pencere tamiri ve kapı tamiri yapılacak ise o zaman yapılacak olan fizibilite çalışması sonrası tamirde, pencerenin ve kapının türüne göre kullanılacak olan malzemeler belirlenir. Sonrasında pencere tamiri ve kapı tamiri hizmeti verilir. Burada işin püf noktası eski tip olan pencerelerde yapılan tamir ile yeni nesil pencerelerde yapılan tamirlerin farklı olmasıdır. Tamir hizmetlerinde bazen pencere kolunun değişimi, çerçeve değişimi gibi hizmetler de firmamız tarafından verilir. Her biri ayrı bir uzmanlık ve deneyim gerektirir.

 

Firmamızın Çalışma Biçimi Hakkında

Uzun yıllardır Ankara’da olan firmamız Ankara kent sakinlerinin tüm gereksinimlerini bilir ve tüm Ankara ölçeğinde hizmet verir. Gelen talepler doğrultusunda alanında uzman, eğitimli ve donanımlı bir kadro ile özellikle alüminyum pencere noktasında hizmet verir durumdadır. Sözleşmeli olarak çalışır. Sizlere tamamen sadık olan firmamız alanında tüm yetki belgelerine sahip son derece kurumsal bir firmadır. Firmamız hem evlere, hem işyerlerine hizmet verir. Birinci sınıf kaliteli malzeme kullanır. Herhangi bir hataya yer vermez. Firmamızın hizmet fiyatları ise son derece uygundur. Standart bir servis ücreti vardır. Bunun dışında eğer parça değişimi olur ise değişen parçanın ücreti faturaya yansıtılır. Ödeme konusunda ise kredi kartı ile ödeme, nakit ödeme gibi ödeme seçenekleri müşteriye sunulur. Firmamız pimapen tamiri ve pvc tamiri hizmeti sunmaktadır.